Nagłośnienie

 

Nagłośnienie

Dobry dźwięk to podstawa. Od tego zaczynaliśmy i do dziś pozostało to naszym oczkiem w głowie. Zawsze i wszędzie staramy się zrobić dźwięk najwyższej jakości.

 

 

 

 

 

Co oferujemy

Sprzęt renomowanych firm uznanych przez muzyków na całym świecie, dobrze zgrane i solidne ekipy to nasza recepta na dobry dźwięk. Dostosowujemy wielkość sprzętu do realizowanego przedsięwzięcia. Na wielkie imprezy plenerowe i festiwale posiadamy wielkie systemy line array, na małe bankiety niewielkie dyskretne systemy.

Stawiamy na doświadczenie!

Każdego roku dostarczamy systemy na około 200 różnych wydarzeń - począwszy od nagłośnienia konferencji i kongresów, koncerty w klubach, koncerty w teatrach i salach widowiskowych aż do koncertów w halach oraz imprezy plenerowe. Posiadamy olbrzymią wiedzę, umiejętności oraz sprzęt, który umożliwia niezależną realizację nagrań live wszystkich realizowanych przez nas przedsięwzięć.

Referencje

Każdego roku realizujemy kilkadziesiąt imprez plenerowych (np. 60 -lecie Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie, dni Tomaszowa 2010,dni Sandomierza, Centralne Dożynki Prezydenckie w Spale 2009-2010, Noc Świętojańska w Gliwicach 2009 -koncert Cesarii Evory, Mikołaj na rynku w Poznaniu 2009 itp) Duże koncerty na salach (Bobby MacFerrin DOMiT Zabrze 2010, Spodek - koncert na rzecz poszkodowanych przez trąbę powietrzna -Zakopower, Golec uOrkiestra Feel, Dżem, Demono i inni, ) Musicale - High School Musical - Sala kongresowa Warszawa -kilkakrotnie, Hello Dolly - DOMiT Zabrze) i dziesiątki koncertów w mniejszych obiektach.